Precizní mikroby pro koně a hříbata - MĚSÍČNÍ PODPŮRNÁ KÚRA

1 hodnocení
Pro rychlou obnovu střevní rovnováhy při akutních i chronických problémech s trávením, jako jsou průjmy, koliky nebo kotwasser.
Dostupnost Skladem (>3 ks)
1 755 Kč
Precizní mikroby pro koně a hříbata - MĚSÍČNÍ PODPŮRNÁ KÚRA
1 hodnocení
pm kůň 1l sada 3
Tip
5,0 1 hodnocení
Precizní mikroby pro koně a hříbata - měsíční podpůrná kúra 3+1 x 1000ml
PRECIZNÍ MIKROBY obsahují vysoké množství živých probiotických bakterií a postbiotik. Rychle a účinně stabilizují střevní mikroflóru, podporují imunitu a celkové zdraví koní.
 
Síla Precizních mikrobů u koní se nejlépe projeví při dlouhodobém používání. Proto jsme pro vás připravili balíček 3+1, kterým zajistíte podpůrnou kúru svého zvířete na 35-40 dní (při standardní dávce 100ml denně). Na prvních 5 dní kúry doporučujeme podávat standardní dávku 2x denně, čímž rychleji nastartujete střevní imunitu zvířete. I po odeznění komplikací v kůře pokračujte a dokončete ji, aby se mikrobiom správně stabilizoval.
 
PRECIZNÍ MIKROBY obsahují vysoké množství živých probiotických bakterií a postbiotik. Rychle a účinně stabilizují střevní mikroflóru, podporují imunitu a celkové zdraví koní.
 
POSTBIOTIKA jsou unikátní složkou Precizních mikrobů, která se v běžných probiotických produktech nevyskytuje. Postbiotika jsou produkty probiotických bakterií, nezbytné pro správnou funkci střeva. Velmi rychle a účinně stabilizují trávení a vyživují střevní stěnu.
 
Precizní mikroby okamžitě obnovují rovnováhu střevního mikrobiomu, jak při akutních, tak i chronických problémech s trávením. Účinně podporují přirozenou a silnou imunitu organismu.

DOPORUČUJEME PODÁVAT

✓ jako prevenci při opakovaných problémech jako jsou koliky, vředy, průjmy, kotwasser, apod.
✓ při řešení akutních střevních problémů, průjmů a kolik
✓ pro vybudování silné imunity u odstavovaných hříbat 
✓ klisnám po porodu
✓ zklidnění a stabilizaci organismu v období zvýšeného stresu
✓ jedincům při dlouhodobých zdravotních problémech nebo v rekonvalescenci
✓ starším koním pro zlepšení celkové vitality organismu

CO NAJDETE VE SLOŽENÍ

Precizní mikroby obsahují tři složky pro okamžitou obnovu rovnováhy střev. Postbiotika obnovují narušenou střevní rovnováhu okamžitě po podání přípravku. Prebiotika (fermenty anýzu, fenyklu, lékořice aj.) a probiotické bakterie (Enterococcus faecium) zajišťují kontinuální a dlouhodobou stabilizaci střevní rovnováhy. 
Složení: fermentovaný roztok třtinové melasy, semena pískavice, anýzové semeno, semeno fenyklu, kořen lékořice, máta.
 
UPOZORNĚNÍ PRO MAJITELE: V případě akutních obtíží prosím kontaktujte svého veterinárního lékaře a konzultujte s ním použití produktu. Pokud u nás kupujete tento produkt pro své zvíře, mělo by se jednat o preventivní použití např. u koní náchylných na koliky, průjmy během stresu a zátěže, nebo podpůrnou kůru během nemoci, léčby (včetně podávání antibiotik) nebo při rekonvalescenci. Doporučujeme abyste i v takových případech informovali svého veterinárního lékaře o používání přípravku.

100 % PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ 

Přípravek je 100% přírodního původu, zcela neškodný pro rostliny, zvířata, lidi a vodní živočichy. Při manipulaci nejsou nutná žádná zvláštní bezpečnostní opatření. Jedná se o certifikovanou organickou směs aromatických látek, bylin a rostlin fermentovaných mléčnými bakteriemi. Všechny obsažené složky jsou na seznamu EFSA Qualified Presumption of Safety (QPS).
 
Každá šarže produktu je testována certifikovaným pracovištěm jako “doping-free”, neobsahuje dopingové substance nebo umělé přísady.

DÁVKOVÁNÍ PODLE HMOTNOSTI

  • Kůň o hmotnosti cca 500kg: 100ml denně přidejte do vody nebo krmiva. 
  • Pony: 75ml denně přidejte do vody nebo krmiva. 
  • Hříbě: 50ml denně, perorálně dokud nezačne konzumovat pevnou stravu, poté podávejte do vody nebo krmiva. 
OBSAH: 3 + 1 x 1 000 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Trávení a imunita
Indikace: Rekonvalescence, V zátěži
Stáří: Junior, Dospělé zvíře, Senior

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: