Vitální senior

Kombinovaný účinek látek obsažených v balíčku napomáhá starším psům udržet si pohyblivost, energii a trávicí funkce, díky čemuž zlepšuje celkovou kvalitu jejich života i v pozdějším věku.
Dostupnost Skladem (>3 ks)
1 556 Kč –20 % 1 244 Kč
Vitální senior
balíček vetyszoo senior white4
Výhodný balíček
1 556 Kč –20 %
Psí seniory trápí ve vyšším věku obdobné potíže jako nás. Zhoršení trávení a vstřebávání živin, méně energie, bolestivost a ztuhlost kloubů, snížení kognitivních funkcí.
Kombinací vhodného krmiva, doplňků stravy a životního režimu můžete svému psovi ve stáří zlepšit kvalitu a pohodu jeho života, posílit mu vitalitu a společně tak trávit více času aktivním způsobem, jak jste dříve byli zvyklí.
 
Balíček zajišťuje měsíční kůru pro podporu vitality vašeho psa (pro psa 20kg).
Doporučujeme u psů nad 7-10 let věku (dle plemene). 
 
Produkty v balíčku přinášejí tyto benefity:
 

1. Zdravé střevo a lepší vstřebávání živin: 

Probiotika a postbiotika Precizní mikroby 1l hrají klíčovou roli při stabilizaci střevní mikroflóry. Proto tvoří základ balíčku, aby podpořily kvalitní vstřebávání živin nejen z krmiva, ale i dalších látek obsažených ve všech doplňcích podávaných stárnoucím psům. 
 
Typickým znakem organismu seniora je snížení metabolismu, spojené s horší kvalitou funkce střeva. Doplněním živých probiotických bakterií společně s jejich metabolity (postbiotiky), které jsou obsaženy v Precizních mikrobech, podpoří rychlou stabilizaci střeva, napomáhá vstřebávání základních živin a podporují celkovou pohodu trávení a imunitního systému.
 
Zdravý trávicí systém zajišťuje, že starší psi si mohou udržet zdravou váhu, vstřebat potřebné živiny a minimalizovat nepohodlí nebo potíže spojené s trávicími problémy, jako jsou průjmy nebo naopak zácpa, kručení v břiše, plynatost apod.
 

2. Zlepšená pohyblivost kloubů a zvládání bolesti: 

SYPET Boswellia extra silná 145g poskytuje silnou podporu při zvládání chronické bolesti spojené s pohybovými problémy u starších psů. Napomáhá uvolňovat ztuhlost kloubů a šlach, snižuje zánět, pomáhá zmírňovat nepohodlí a podporuje lepší pohyblivost. To zase umožňuje starším psům pohybovat se pohodlněji a účastnit se aktivit, které je baví, aniž by jim bránila ztuhlost kloubů nebo nepohodlí.
 

3. Posílení vitality a imunitních funkcí: 

Canifelox Senior 120g přispívá k celkové vitalitě a zdraví, podporuje fyzickou a duševní pohodu u stárnoucích psů. Obsahuje směs prospěšných složek, jako jsou kvasinky Yarrowia lipolytica, kurkuma, zázvor, šípek a ostropestřec. Tyto složky pomáhají aktivovat imunitní systém a podporovat správnou funkci trávení. To vede ke zlepšení energetické hladiny, zdravější srsti a lepším kognitivním funkcím, což umožňuje starším psům zůstat déle aktivní a zapojit se do svých každodenních akcí.
 
 

Kombinovaný účinek látek obsažených v balíčku "Vitální senior" napomáhá starším psům udržet si zdravé trávení, pohyblivost a energii. Díky tomu efektivně podpoří celkovou kvalitu jejich života i v pozdějším věku.

 
 
Tento komplexní balíček zajišťuje, že si mohou i nadále užívat své oblíbené činnosti a Vaši společnost tak dlouho, jak je to možné, a zažívat pohodlí a pohodu v seniorském věku.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné balíčky
Indikace: Rekonvalescence, V zátěži
Stáří: Senior

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: