Klisna HVĚZDA zpátky v kondici!

Equinox Regeneration pomohl shetlandskému ponymu zpět do kondice!

Hvězda je klisna shetlandského ponyho, která má chronické problémy s pohybovým aparátem.
 
Veterináři jí diagnostikovali fixaci čéšky. Přišla už s tímto problémem k nové majitelce. Spoustu let jí to nějak výrazně neomezovalo, až do loňské zimy, po které začala hubnout.
 
Klisna podstoupila různá vyšetření, ale nenašlo se nic, co by bylo důvodem k jejímu náhlému hubnutí. Majitelka vzhledem ke kondici klisny už byla v létě plná obav, aby takto zvládla nastávající zimu. Vše nahrávalo tomu, že je nejspíš její hubnutí způsobeno bolestivostí zadních končetin.
 
Po vzájemné dohodě jsme vyzkoušeli nasadit kloubní výživu Horse Master Hargophyt pro zlepšení hybnosti a na zmírnění bolestivosti a Equinox Regeneration pro podporu regenerace organismu, posílení kondice a obnovu svalové hmoty.
 
Tato volba se velice osvědčila a klisna se začala výrazně zvedat. Tuto kombinaci majitelka nasadila začátkem září a klisna se začala výrazně měnit k lepšímu. V listopadu již byla v dobré kondici a stále se takto drží.
 
Nyní bude podstupovat RTG vyšetření, aby se zjistil aktuální stav jejího pohybového aparátu.

Před (léto 2022):

    

    

Po (podzim/zima 2022):

    
 
    
 

A čím Equinox Regeneration vyniká?

Je založený na kvasince Yarrowia lipolytica, která vyniká svými prebiotickými vlastnostmi a podporuje lepší vstřebávání živin.
 
Vitamín C a bylinky jako jsou koriandr, hloh, šalvěj mají pozitivní vliv na fungování trávicího systému, vstřebávání živin a regeneraci organismu a posilují imunitu.
Horčík je tu obsažen organické formě - podporuje rozvoj svalové hmoty a správné fungování celého svalového aparátu.
Fytobiotika, beta-glukany, bioaktivní látky a selen posilují tělo při vysoké pracovní zátěži, podporují regeneraci a rozvoj zdravé svalové tkáně a zlepšují celkovou kondici.
Obsah esenciálních aminokyselin rychle a účinně kompenzuje nedostatek živin, podporuje rozvoj svalové hmoty během pracovní zátěže a hraje podstatnou roli pro regeneraci svalů.
 
Minerální doplněk Equinox Regeneration je ve formě granulí, které lze snadno zamíchat do krmiva.
Další recenzi na Equinox Regeneration najdete ZDE.