Kloub-fix vs. 16letý Toby: CHODÍ JAKO MLADÍK!

Kloub-fix pomáhá Tobymu (16 let) zvládat stařecké neduhy.

Toby je už zasloužilý dědeček, kterého stejně jako většinu psů v jeho věku trápí potíže spojené se stářím.
 
Toby už začíná slepnout a hluchnout a dostavily se také potíže s klouby. Začal omezovat pohyb a velice špatně se mu vstávalo. Bolest mu jednoduše nedovolovala být tím veselým psem jako předtím.
 
Majitelé Tobyho se na nás obrátili s prosbou o doporučení kloubní výživy, která by mu pomohla bolest zmírnit a udržela ho ještě nějakou dobu vitálním. Pro nás byla v tomto případě jasnou volbou kloubní výživa Kloub-fix.
 
Sice majitelé Tobyho v jeho věku moc nevěřili na zázrak, ale ten se rychle dostavil. Kloub-fix opravdu pomohl Tobymu se zase více radovat ze života.
 
Vstává mnohem rychleji a bez známek bolestivosti. Chůzi má jistější a nyní mu pohyb nedělá žádné problémy. Je také viditelně veselejší a dle slov majitelky ,,chodí jako mladík!".
 
Toby dostává obsah jedné kapsle denně do žrádla a viditelné změny se dostavily už po deseti dnech.
 

A proč zrovna Kloub-fix?

Obsahuje totiž řadu látek na podporu kloubů a vazů, které jsou známé svým protizánětlivým efektem.
 
Zejména kadidlovník neboli Boswellia seratta se používá pro své výrazné protizánětlivé účinky. Zlepšuje hybnost kloubů, tlumí bolest a zmírňuje ztuhlost.
 
Kurkumin obsažen v kloubní výživě má antioxidační vlastnosti, které se také pojí s jeho protizánětlivým efektem. Vhodný je například u zvířat trpící artritidou, kterou doprovází velké bolesti a omezení hybnosti.
 
MSM zlepšuje pohyb a mobilitu, pomáhá předcházet a léčit svalové bolesti, pomáhá snížit zánět kloubů a obnovuje produkci kolagenu.
 
Glukosamin a chondroitin tvoří stavební kameny chrupavky, která při pohybu obaluje klouby a tlumí fyzické nárazy.
 
A nesmíme zapomenout na vit.C - je to velmi silný antioxidant, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.
 
Kloub-fix je vhodný zejména pro psy, které trápí potíže s pohybovým aparátem.