Recenze od zákazníků - Precizní mikroby

Recenze našich zákazníků na Precizní mikroby pro psy a kočky

 
Přinášíme Vám přehled několika vybraných recenzí, které pravidelně přidáváme na naši facebookovou stránku. Více recenzí od psích i kočičích uživatelů najdete na www.preciznimikroby.cz/recenze.
 
 

Dykoušek a kočky, Aneta S.

Chovatelka Dykouška a jeho kočičí smečky si chválí zejména podání Precizních mikrobů. Obrovskou výhodou Precizních mikrobů je tekutá forma, díky které mají RYCHLEJŠÍ nástup a start účinku než probiotika v suché formě.
 
Tyto výhody jsou blíže popsány zde.
 
"Produkt je opravdu skvělý, Dykouškovi to chvilku po podání ulevilo od střevních problémů, dávala jsem i kocourkovi, když měl průjem a také mu to výrazně pomohlo. Dlouho jsem dumala, co používat na tyto nečekané problémy místo černého uhlí, které je doma vždy po ruce, ale ten účinek uhlí je pomalejší a podávaní obtížnější, odteď budeme spoléhat na Precizní mikroby."
 
 

Kokosek a Atík, Radka D.

Kokosek a Atík užívají Precizní mikroby na doporučení svého veterinárního lékaře.
 
“Dobrý den, děkuji za Precizní mikroby – jsou pro moje dva pejsky velice důležité. Pudlík Kokos trpí na „překyselený žaludek“ a kokřík Atík (14 let) má zažívací obtíže spojené hlavně s průjmy. Samozřejmě, že je Atík pod dohledem veterináře, a právě na jeho doporučení jsem hledala kvalitní probiotika. Na průjmy jsem zkoušela již mnoho probiotických výrobků, ale PM se mi zdá, že zabírají nejvíce. Výhodou je i jednoduché podávání, kdy přidám polévkovou lžíci do žrádla. Myslím, že Atík s Kokoskem by také rádi poděkovali, že už je teď nebolí bříško.”
 
 

Mercy, Markéta Ch.

Také Mercy doporučuje Precizní mikroby!
 
"Fena měla problémy se zažíváním, opakované průjmy, neformovanou stolici.
 
Po 14 denním podávání výrazné zlepšení, formování stolice, zlepšení trávení, ústup průjmů úplně. Výrazné zlepšení srsti po měsíci podávání."
 
 

Rony, Jiří D.

Po podávání Precizních mikrobů se zlepšilo také trávení Ronyho. Pejsek více aktivní a hravější, méně se drbe a olizuje.
 
Naopak Rony je spokojený zejména s chutí Precizních mikrobů.
 
„Je do nich úplný blázen, dokáže sedět jak sfinga i 10 minut.“
 
 

Iwánek, Jana B.

Iwánka jste na našem facebooku už mohli vidět dříve, protože se zúčastnil naší studie. Výsledkem testování byl spokojený pejsek i spokojená chovatelka, která má Precizní mikroby od té doby v záloze. Tedy abychom to uvedli na pravou míru – i Precizní mikroby mají jednu chybu. A to takovou, že lahvička není nekonečná. Přečtěte si, jak Precizní mikroby opět pomohly Iwánkovi.
 
"Únor byl pro Iwánka i mě jedním z nejtěžších období. U Iwánka se z ničeho nic objevily silné průjmy, únava a nebýt toho, že normálně pil tak do dnes nechápu, že neskončil na kapačkách. Průjmy ve dne v noci.... především v noci, kdy jsem několik dnů nespala, protože jsem co 2h chodila ven s Iwánkem. Iwánek se mnou chodil i do práce, protože jsem ho musela mít pod dohledem. Hned první den jsem chtěla nasadit Precizní mikroby....a do háje...prázdná lahvička. No nic, nevadí. V domnění, že běžné průjmy už jsem řešila u psů několikrát tak jsem nasadila hladovku a dala to, co jsem momentálně měla doma. Takže hladovka, Enterozoo, Attapectin, rozvařená rýže....nic co běžně zabírá nepomohlo! Takže veterina, speciální dietní konzervy a PRECIZNÍ MIKROBY. Již na druhý den po nasazení Precizních mikrobů se začaly snižovat intervaly mezi venčením. Po 2 dnech se pomalu lepšila konzistence a za 3 dny od nasazení bylo po průjmu. Na dietě a Precizních mikrobech jsme zůstali ještě týden po spravení stolice a z Iwánka je opět ten šťastný, akční a sebevědomý senior."
 
 

Roxy, Tereza K.

Roxy je necelý rok a je to, na svůj útlý věk, poměrně klidná a moc milá fenka. Ovšem je to také vášnivý ochutnávač všeho nového. Na podzim objevila na zahradě vlašské ořechy a nebyla líná si je vylouskat. Chutnaly jí tolik, že nezůstala u pár kousků. Vlašské ořechy sice mohou být pro zdraví psa prospěšné, ale pouze v rozumné míře a dobré kvalitě. Obsahují totiž až 70% tuku. A velké množství tuku přijaté naráz může způsobit nechtěné zažívací potíže.  Nemluvě o plísních, kterými mohou být napadeny. A to dohnalo i Roxy - akutní průjem, který se dostavil, polekal i paní majitelku. Ta tedy neváhala a okamžitě nasadila Precizní mikroby, které má doma po ruce.
 
Pokud máte doma také psího ochutnávače, čtěte zde.
 
“Hned druhý den po podání se průjem výrazně upravil a třetí den už bylo po problému. Nástup účinku se dostavil bleskovou rychlostí.”
 
 
Chcete si Precizní mikroby prohlédnout?