S pejskem a PRObiotiky na dovolenou k vodě!

Také rádi trávíte léto společně se svým psím kamarádem u vody?
 
Při vysokých teplotách se většina z nás ráda odebere pro nějaké to zchlazení k vodě. Osvěžit chceme i své psí parťáky, kteří to zrovna při vysokých teplotách nemají jednoduché.
 
Letní koupačky s sebou však často přináší řadu problémů, jako jsou průjmy, zvracení, různá onemocnění z vody, ekzémy a mnoho dalších, které nechce řešit nikdo z nás.
 
Díky Precizním mikrobům si užijete společné léto bez nepříjemných komplikací, tak si je nezapomeňte přibalit!
 

Probiotika a postbiotika Precizní mikroby:

1)  Podporují zdravé trávení – vodní aktivity, jako je plavání nebo hraní ve vodě, při kterých pes spolyká větší množství vody a „přepije se“, vedou často k trávicím problémům a stresu. Podávání probiotik může pomoci udržet zdravou rovnováhu střevní mikroflóry u psa, což je důležité pro dobré trávení a vstřebávání živin.
 
2)  Jsou prevencí trávicích potíží – voda často obsahuje bakterie (např. sinice) nebo jiné škodlivé látky. Při plavání a dalších aktivitách, kdy pes přijde do kontaktu s vodou hrozí nepříjemné trávicí potíže, jako je průjem a další zažívací obtíže. Probiotika mohou pomoci udržet střevní mikroflóru v rovnováze a snížit tak riziko trávicích potíží.
 
3)  Posilují imunitní systém – vodní prostředí může být zdrojem různých bakterií a nebezpečných mikroorganismů, které mohou negativně ovlivnit také imunitní systém psa. Probiotika podporují imunitní systém a pomohou psům lépe odolávat infekcím a nemocem.
 
4)  Zlepšují zdraví kůže a srsti – voda a vlhké prostředí mohou u psů způsobit kožní problémy, jako je podráždění, svědění nebo vyrážky. Probiotika podporují zdraví kůže a srsti – snižují záněty, svědění či alergické reakce a urychlují hojení ran.
 
 
Nepříjemné důsledky s sebou může nést také cestování.
 
Dlouhé cesty, změna prostředí a narušení rutiny může být pro některé jedince stresující. To obvykle vede k nerovnováze střevní mikroflóry a k zažívacím problémům.
 
Podávání probiotik může pomoci udržet rovnováhu ve střevech psa a minimalizovat potíže i při stresových situacích.